Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 293
  • 4

На католицьке Різдво - до католицьких святинь

12 квітня 202012 квітня 20201 активний день590 грн
НА КАТОЛИЦЬКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ ДО КАТОЛИЦЬКИХ СВЯТИНЬ
(5 голосів, в середньому: 4.8 з 5)

Мандруючи до католицьких храмів, святкуємо католицьке Різдво !

12 квітня католики всього світу святкують Великдень. То чому б нам у цей день не відвідати католицькі святині, відомі і не дуже? Помилуватися пам’ятками архітектури, послухати історії, долучитися до прекрасного, поповнити свої фотоальбоми новими світлинами?

Отже, вирушаємо в мандри.

1-й день.

07:00
Виїзд з Броварів
07:15
Виїзд з Києва М. "Лісова" (в напрямку Броварів)
07:40
Виїзд з Києва Ст. М. "Шулявська"

10:00
Прибуття у Бердичів. Затишне містечко Бердичів Житомирської області не дуже велике, але має цікаву історію. Так вже сталося, що в цьому місті переплелися українська, польська та єврейська культури. Все це відбилося на архітектурі Бердичева. Окрім синагог та храмів, в ньому збереглися кілька костелів. І серед них той, де вінчався великий геній французької літератури Оноре де Бальзак.

Під час оглядової екскурсії Ви побачите:
  • Бердичівський костел св. Варвари. Заснований у 18 ст., відомий тим, що в ньому свого часу грав юний Фредерік Шопен, а 1850 саме в цьому костелі Оноре де Бальзак взяв шлюб з Евеліною Ганською. Подальша доля цієї сакральної споруди була непроста, але все ж, у 1994 він знову відкрив свої двері для богослужінь. В костелі відбулися певні перебудови, він зазнав змін, але оригінальна підлога збереглася! І тепер Ви стоятимете на долівці, на котрій стояли протягом століть тисячі городян, відвідуючи месу.
  • Монастир Босих кармелітів. Костел, від виду якого захоплює подих! А історія його ще більш вражаюча. Побудований у 17 ст., він був і монастирем, і фортецею. Після всіх історичних подій костел вистояв, пережив реставрацію і надалі є святинею для католиків міста.
13:00
Обід в одному з кафе міста
14:00
Виїзд у м. Городківка.

15:00
Прибуття в Городківку. Огляд костелу св. Клари. Його архітектура поєднує в собі кілька стилів. То ж варто побачити цей чудовий костел, що знаходиться у невеличкому селі. Про нього мало хто знає, але побачивши його, ви будете вражені! Ми даруємо вам цю унікальну можливість!

16:30
Прибуття у Коростишів. Огляд костелу Різдва Пресвятої Діви Марії, що був побудований у 18 ст. і прекрасно зберігся до наших часів. Сама архітектура його, виконана у бароково-ренесансному стилі, піднесеність та урочистість захопить вас, налаштує на душевний спокій та водночас думки про високе та вічне.
17:30
Виїзд до дому

19:30
Прибуття до Києва
20:00
Прибуття до Броварів

У вартість входить
  • Транспортні послуги
  • Робота гідів
  • Робота супроводжуючого
  • Страховка
  • Вхідні квитки за програмою
Сплачується додатково
  • Обід
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури у Житомирську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ? Зима ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео