Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 11
 • 12287
 • 10

Дивовижний Богуслав та гора Тотоха

Приймаємо замовлення

6 липня 2024

1 активний день

900 грн
Дивовижний Богуслав та гора Тотоха
(104 голоси, в середньому: 3.8 з 5)
1 червня 20241 червня 20241 активний день900 грн

Богуслав -це дивовижне маленьке гарне містечко, розташоване на гранітних пагорбах навколо річки Рось. Він був заснований князем Ярославом Мудрим в 1032 році. Це була фортеця, збудована для захисту південних рубежів Київської Русі від кочівників.

Гора Тотоха має славу енергетичного центру України, який можна порівняти своїми властивостями з Тибетом, Алтаєм і Байкалом. Це місце вважається незвичайним на протязі не одного століття. Знаючі люди стверджують, що тут можна позбутися багатьох хвороб, навколишні мешканці відчувають до гори повагу, а більшість відвідуючих її екстрасенсів кажуть, що відчувають тут потужні хвилі енергії. Тож ми вас запрошуємо в цю дивовижну подорож, щоб самим все побачиті і відчути!

Місця посадки на автобус

1 день.6 липня 2024 / субота

08:30
Виїзд з Броварів

08:45
Виїзд з Києва М Лісова

09:00
Виїзд з м. Видубичі. Зустріч з екскурсоводом

11:00
Приїзд до міста Богуслав. Оглядова екскурсія містом.

Це стародавнє містечко, його ще називають Маленькою Швейцарією.

Природа тут причудова: пагорби, вкриті красивими лісами, розкішні луки з ароматними травами і квітами.

По місту протікає річка Рось, яка несе води вздовж зелених берегів, високих гранітних скель і граціозно долає численні пороги. Старовинний Богуслав володіє своєю особливою неповторною атмосферою. Відчути її можна тільки побувавши в цьому колоритному містечку.

Далі ви відвідаєте:
 • Музей історії Богуславщини
 • Всі експозиції оформлені зі знанням і любов'ю до історії. Під дахом двоповерхового будинку зібрані сотні унікальних артефактів.

  Кожен зал музею стилізований так, що повністю передає дух часу експонатів, які в ньому виставляються.

  Тут виставлені різні предмети побуту скіфів, а також скіфське поховання.

  У Богуславської музеї є багато цікавих залів: часи козацтва, сільського побуту, прикладного мистецтва, розвитку соціалізму і т.д. У музеї яскравими образами відображені найважливіші віхи в історії нашого народу.

 • Свято-Троїцький храм
 • Це гордість жителів Богуслава, візитівка та одна з найяскравіших пам'яток міста.

  Церква зведена за проектом невідомого майстра в стилі «ампір». Споруда характерна оточенням колонад, що ведуть на вулицю і площу.

  Головною частиною храму є ротонда, оточена колонами і увінчана куполом. Сьогодні Троїцька церква є пам'ятником архітектури національного значення.

 • «Майстерня ручного ткацтва»;
 • В майстерні ви на власні очі побачите - авторські килими, доріжки, тканий український одяг і аксесуари, виготовлені з натуральних матеріалів тваринного і рослинного походження ручної роботи.

  Ткати килими - не просто одна iз улюблених справ господині цієї майстерні, а це - одна з головних справ її життя, Вона з задоволенням займається улюбленою справою і цим даруе людям радість.

  (Бажаючі зможуть придбати вироби, які прийшлись вам до душі.)

 • Пам'ятник Марусі Богуславці
 • На стрімкому березі річки Росі в старовинному Богуславі, височить пам'ятник легендарній Марусі Богуславці.

  Вона увійшла в народну пам'ять як символ вірності Батьківщині і своєму народу в численних легендах, народних думах, піснях.

  Саме Маруся - полонянка турецького паші - допомогла втекти в Україну братам-козакам, зачиненим в турецьких казематах.

14:00
Обід в кафе міста (власні коштиі).

Переїзд до гори Тотоха

Гора Тотоха - вважається одним з енергетичних місць сили. Багато людей зі всієї України та інших країн приїжджають сюди щоб «зарядитися» енергією.

Кажуть, енергія Тотохи настільки сильна, що на горі можна перебувати не більше півгодини.

Гора охороняється державою як історична цінність, це місце стародавнього скіфського городища.

Легенда свідчить, що тут на судноплавній річці Хоробрів була столиця русичів Голунь. З вершини цієї гори відкривається прекрасний вид на околиці.

Краса природи тут незабутня, вона подарує вам гармонію і радість.

Короткочасний відпочинок на лоні природи у мальовничому куточку неповторної краси. (Радимо прихопити простирадло та щось смачненьке)

19:00
Приїзд до м Києва (м. Лісова) та Броварів.


У вартість входить:
 • Транспортне обслуговування;
 • Супровід екскурсовода по маршруту;
 • Страхування;
 • Оглядова екскурсія містом;
 • Супровід керівника групи.
До вартості не входить:
 • Вхідний квиток до Ткацької майстерні - 30,00 грн;
 • Вхідний квиток до Музею історії - 80,00
 • Обід - 150 грн.
Увага: діти до 5 років безкоштовно. (без надання місця в автобусі та обіду)

В турі ми відвідаємо: 3 пам'яток

По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуЛіто ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Нова інформація для організаторів / Іван Салата

Літом нами була надана інформація про нові Місця Сили відкриті 2018-2021р.на річці Південний Буг, в районі с.Печера, с.Рогизна, с.Кдіщів.Надам детальну інформацію. 067 625 05 87, або при зустрічі

21 січня 2024 20:02
Хвалю / Юлія

Богуслав - гарне містечко, спокійне і чисте, люди привітні. Цікавинкою у турі стала можливість поткати на справжньому ткацькому станку, хоча нелегка ця справа, і не всі зважились . Дуже сподобалось місце, де ми відпочивали біля озера - гранітний каньон, красиві його сходи і чиста вода - мене зарядили. Шикарний обід! За 100 грн. величезна порція і дуже смачно.Найбільше мені сподобалась екскурсовод Тамара - людина справжньої душі. З нею цікавим ставало все. Дякую

30 липня 2021 03:52
Дякую за чудовий тур 24.07.2021 / Анна

Щиро вдячна за прекрасний день в чудовій подорожі! Ідучи в тур хотілося насолодитися найкращими в світі краєвидами рідноі краіни, відчути неймовірні пахощі украінського літа в мальовничому степу, познайомитися з цікавою історією чарівного міста Богуслав, отримати насолоду від відпочинку на р.Рось і все це і навіть більше вдалося зробити на всі 100 відсотків. Окрема велика подяка гіду пані Тамарі за організацію подорожі, створення доброзичливоі і веселоі атмосфери протягом всього туру. Атмосфера дійсно була легка, приємна, невимушена. Наш водій-пан Олександр-єдиний чоловік в групі) зробив все від нього залежне, щоб поіздка пройшла комфортно навіть незважаючи на періодичні затори на трасі, викликані ремонтом доріг. музей Богуслава вразив своєю оригінальністю і відданістю справі його співробітників

25 липня 2021 12:59
Дякую за чудовий тур 24.07.2021 / Анна

Щиро вдячна за прекрасний день в чудовій подорожі! Ідучи в тур хотілося насолодитися найкращими в світі краєвидами рідноі краіни, відчути неймовірні пахощі украінського літа в мальовничому степу, познайомитися з цікавою історією чарівного міста Богуслав, отримати насолоду від відпочинку на р.Рось і все це і навіть більше вдалося зробити на всі 100 відсотків. Окрема велика подяка гіду пані Тамарі за організацію подорожі, створення доброзичливоі і веселоі атмосфери протягом всього туру. Атмосфера дійсно була легка, приємна, невимушена. Наш водій-пан Олександр-єдиний чоловік в групі) зробив все від нього залежне, щоб поіздка пройшла комфортно навіть незважаючи на періодичні затори на трасі, викликані ремонтом доріг. музей Богуслава вразив своєю оригінальністю і відданістю справі його співробітників

25 липня 2021 12:58
хвалю / оксана

Добрый день.. В этот тур поехали совершенно спонтанно и совсем не пожалели.. Очень интересный город с своей древней историей и красивой природой.. Город впечатляет, обязательно посетите городской музей истории, Гора Тотоха - вообще не хотелось оттуда уходить..насколько получаешь спокойствие и энергию от этой горы.Так что, кто хочет вырваться на один день в путешествие - рекомендую этот тур.. Гид Яся - очень тонкий, чувственный человек.. Трогательна ее история про аиста...спасибо Тамтуру, хотим ездить еще.

5 травня 2021 07:13
Ругаю / Людмила

Російськомовна презентація туру не викликає бажання подорожувати з вами.

23 квітня 2021 06:23
Щира подяка за прекрасний тур!!! / Ольга

27.09 відвідали екскурсію. Організація на вищому рівні. Екскурсовод Тамара чарівна, доброзичлива і позитивна. З любов'ю та захопленням ставиться до своєї справи, створює приємну атмосферу у групі. Не зважаючи на зміну погоди, від зливи до сонячних промінчиків, залишились дуже задоволені. Дякую всім!!!

28 вересня 2020 08:57
Богуслав 19.07.2020 / Ольга

Щиро дякую за чудовий тур вихідного дня до міста Богуслав! Зачудована красою та самобутністю цього краю! Вдало продуманий маршрут! Щиро завдячую екскурсоводу Тані та неперевершеній натхненниці подорожі Тамарі! Поїздка на Тотоху взагалі, як політ в інший вимір! Успіхів вам!!!

20 липня 2020 06:14
Экскурсия Богуслав. Гора Тотоха. 5.07.2020 / Людмила.

Богуслав - небольшой городок, с древней историей, интересный по своему. Мне он показался каким-то депрессивным. Из того, что нам показали, везде виден недострой, недоремонт, безхоз. А дорога к храму через замусореный рынок как-то не прибавляет позитива. Экскурс в краеведческий музей несколько утомительный, хотелось бы покороче.Из приятного: живая вода в источнике, прекрасные виды с холмов на окрестности и реку Рось.Гора Тотоха действительно заряжает энергией земли. Запах трав, освежающий ветерок, чудесная панорама полей, холмов, неба.Пожелание экскурсоводу Ясе. Мне кажется, не нужно популяризировать своим рассказом и действием( плетение веночка) ,сбор диких трав и цветов. А как-то напомнить нам, призвать всех нас бережно отнестись к этой природной красоте.Многие возвращались в автобус с букетами трав и цветов, сама не удержалась, глядя на других, сорвала веточку зверобоя.Люди! Давайте беречь эту красоту вокруг. Природа и так столько нас терпит!" не рвите цветы, не рвите, пусть будет красивой Земля!..."

6 липня 2020 16:10
спасибо за тур екскурсоводамЯся и Таня,все организованно очень много информации и водителюОлександру очень понравилось,доступно красиво большое им спасибо хоть будем знать украинские места / Валя

еще раз большое спасибо девочкамЯсеи Тане и нашему водителю Олександру за все очень интересно хочется с ними еще

25 серпня 2019 22:34
Богуслав 22 квітня 2017 року / Піленко Ірина Григорівна

Щиро вдячна тобі, Тамаро за цікаву поїздку, за те що відкриваєш для нас нові туристичні місця, які без тебе ми могли б в цьому житті і не побачити! Сподобалось все! Місто цікаве і самобутнє, Особливо вразила майстерня ткацтва, коли проходив майстер-клас то стояла як зачарована і не могла відвести очей. Цікавий і краєзнавчий музей. Такого у нас я ще не зустрічала. Особливо вдячна екскурсоводу Наталії Петрівні. Думала що все забуду, нічого в голові не залишиться, але на диво своїм подругам змогла розповісти багато цікавого. Дякую тобі Тамаро за смачний обід, такими порціями можна нагодувати й "бика" Підзарядила й мене гора Тотоха. Чудова наша Україна, чудовий Тамтур і найпрекрасніша жінка - Тамара!

24 квітня 2017 17:01

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео