Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 38
 • 10

Подорож до центру Европи та Гора Петрос

Нарешті літо! А отже, нас очікує чудова літня погода і наші мрії занурюються, де відчувається єднання з природою.

Тому, ми зануримося в невідоме і приєднаємося до цікавої подорожі по нашій рідній Україні. Ми вирушимо в Карпати, щоб відвідати місце, де збігаються сторони Давнього Світу!

Три дні в період яких, ми зможемо розслабитися в оточенні найвищих гір, насолоджуючись криштальною атмосферою, релаксуючи у чарівних озерах, які знаходяться в оточенні зелених ялин, а також блакитних гір!

Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.

21:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)
21:30
Збір групи в Києві, ст.м «Лісова» (біля виходу з метро в напрямку Києва)
22:00
Збір групи в Києві, ст.м «Шулявська» (біля танку)

2-й день.

08:30
Приїзд до міста Ясіня. Сніданок в ресторані готелю. (оплачується додатково). Раннє поселення в готель (поселення до 14 години при наявності вільних номерів)

10:00
Приїзд до Труфанецького водопаду.

Справжнім діамантом Українських Карпат є водоспад Труфанець. Найвищий водоспад на Закарпатті! Вода тут падає з висоти 36 метрів, утворюючи систему з п'яти мальовничих каскадів.

Ця місцевість входить до складу Карпатського біосферного заповідника і природа, яку ви тут побачите по справжньому вразить вас своєю красою.

Для нашої з вами зручності тут облаштована дерев'яна альтанка в гуцульському стилі, як раз над Труфанцем.

Водоспад оточений лісом, тому в жаркий день ми знайдемо тут комфортну прохолоду і тінь, але не забудьте взяти з собою куртку або светр на плечі — приємна прохолода після 15 хвилин перебування в лісі може перетворитися в неприємний холодок.

11:00
Невеличкий переїзд і ми з вами потрапляємо до Рахова найвисокогірнішого міста в Україні. З усіх боків оточений Карпатськими горами.

Рахів — гірське місто, найвище в Україні, тому чимало вуличок забираються в гору так різко, що нам з вами прийдеться докласти фізичних зусиль для підйому — і взагалі вони не схожі на власне міські вулиці. Знаєте гірські хутори і присілки?

Від такого мальовничого, патріархального, малоцивілізованого добра у Рахові вдосталь. Тут гори і чисте повітря, мінеральні джерела щедро обдаровують лікувальною водою, а заповідні ліси залишилися такими ж, як і сто років тому.

Тут живі давні гуцульські традиції. Численні санаторії і бази відпочинку, кав’ярні і колиби, витяги і спуски.

А далі по нашому маршруту лежить село Ділове. Ви знаєте, де знаходиться центр Європи? В Німеччині? Чехії? Австрії?

А от і ні: в українському Закарпатті, в мальовничому Рахівському районі, який затишно примостився вздовж улоговини ріки Тиса.

Поблизу села Ділового ще в ХІХ ст. встановили стелу, яка й вказує на центр нашого континенту. На ній напис:«Постійне, точне, одвічне місце.

Центр Європи, визначений дуже точно за допомогою спеціального приладу, створеного в Австрії та Угорщині, зі шкалою меридіанів та паралелей.

14:30
Наступна наша зупинка, на котрій ми відпочинемо по-справжньому це — озеро Солотвино. Це справжні унікальні озера в Солотвино, які допоможуть позбутися нам від втоми та відпочити душею і тілом на всі 100%.

Ці озера неправильної форми з островом посередині. Це карстове озеро наповнене цілющою водою з вмістом солі. Берег і дно озера вкриті шаром лікувальної грязі, аспідно-чорного кольору.

Протягом року температура води не опускається нижче 17 ° С За своїми цілющими властивостями ропа соляних озер курортної зони «Солотвино» аналогічна до ропи Мертвого моря.

Тамтешні солона вода і грязі мають лікувальні властивості, здатними позбавити від болю не на місяць-два, а навіть на цілий рік.

3-й день.

07:00
Сніданок.

Сьогодні нас чекає найвищий гірський масив Українських Карпат Чорногора і одна з її вершин г. Петрос (2020 м) — одна із шести найвищих українських вершин. Тут гарно в будь-яку пору року. Ці панорами вражають до глибини, що забуваються всі слова на світі та залишається тільки одне – відчувати тут і зараз.

Наш шлях буде починатися зі станції Ясеня через полонину Шиса і гору Петросу. Час в дорозі туди до семи годин, а назад – близько шести. Біля гори є джерела, де можна буде набрати чистої води.

За легендою, колись на вершині Петросу був знайдений кам'яний хрест. Сьогодні на цьому місці споруджена дерев'яна капличка.

З вершини відкривається чудовий краєвид на весь чорногорський хребет, а також на гору Близниця.

У нас буде можливість насолодитися ще одним справжнім витвором мистецтва, автором якого є природа!

Повернення в готель. Відпочинок.

4-й день.

08:30
Сніданок в кафе готелю

09:30-12:00
Екскурсія до художньо-меморіального комплексу «Стежка Довбуша»

Популярний туристичний маршрут «Стежка Довбуша» проходить по території Карпатського національного природного парку. Нагромадження кам'яних брил піщанику утворюють химерні форми з терасами і печерами. На стежці встановлені скульптурні композиції Д. Грабаря. Це місце є дуже популярним серед туристів. Вас зустріне неймовірна природа Карпат. Також ви почуєте цікаву історію від кваліфікованого екскурсовода та зробите яскраві фото.

12:00
Звільнення номерів. Автобусна екскурсія по місту Яремче.

Огляд найбільшого водоспаду Пробій на річці Прут — популярного туристичного об'єкта, пам'ятки природи. Висота падіння води в ньому 8 м. Від побаченого у Вас просто перехопить подих!!!

Ресторан «Гуцульщина» виконаний в традиційному стилі без жодного цвяха. А місцевий сувенірний ринок визнаний одним з найбільших у Карпатах. Тут представлені усі сувеніри регіону від дримби до трембіти, від вишиванки до ліжника.

Відвідання парку-музею «Карпати в мініатюрі» просто неба. Корінний гуцул розкаже про найкращі архітектурні твори гір і покаже їх у мініатюрі.

Також у Вас буде можливість відвідати Яремчанський заповідник — міні-зоопарк з місцевими дикими тваринами, створений в 1992 році з метою збереження і розмноження парнокопитних. Ви побачите оленів, косуль, диких кабанів.

16:00-18:00
Вільний час для обіду та придбання сувенірів
18:00
Збір групи. Відїзд до Києва

4-й день.

06:00
Приїзд до м. Києва.

У вартість входить
 • Проживання в готелі — 2 доби;
 • Сніданки — 2;
 • Оглядова екскурсія по Яремче;
 • Страхування на час перебування в атобусі;
 • Екскурсійне обслуговування в перший день відпочинку;
 • Супровід керівника групи;
 • Переїзд комфортабельним автобусом.
До вартості не входить
 • Трансфер та сходження на Петрос з інструктором — 170 грн.;
 • Вхідний квиток до пляжу на озері Солотвино — 40 грн.;
 • Вхідний квиток до «Стежки Довбуша» — 20 грн.;
 • Музей мікромініатюри — 30 грн.;
 • Міні-зоопарк — 20 грн.;
 • Особисті витрати.

В турі ми відвідаємо: 7 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.
За географієюТури в Закарпаття ?
За тривалістюТури на чотирі та більше днів
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео