Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 3212
 • 12

Подорож до Софіївки та пам`яток Черкащини

17 листопада 201917 листопада 20191 активний день600 грн
Подорож до Софіївки та пам`яток Черкащини
(6 голосів, в середньому: 4.3 з 5)

Уманcький дендрологічний парк "Софіївка" не лише абсолютно справедливо отримав звання "перлини України", а й входить в десятку найкрасивіших парків усього світу, який зачаровує своїм романтичним стилем.

Крім того, у Вас буде нагода потрапити до знаменитого жашківського кінного заводу "Parade Allure". А на останнок - Вас чекає унікальний бонус екскурсії до села Вишковське та його легендарного зоопарку "Золотий фазан"!

1-й день.

07:00
Виїзд з м. Бровари

07:20
Виїзд з м. Київа, ст. М «Лісова» (збір біля виходу з метро в напрямку Києва)

08:00
Виїзд з Києва ст. М "Теремки" (біля виходу з метро)

10:00
Приїзд до м. Умань. Екскурсія по Уманському дендропарку «Софіївка»..

На екскурсії у парку «Софіївка» ви відчуєте неповторний смак, відтворений садівниками протягом багатьох століть, помножений на незайманість природи шедевр паркового та ландшафтного мистецтва - все це Уманський дендропарк «Софіївка»

Не один витвір паркової архітектури не зрівняється з архітектурою парку «Софіївка», з такою кількістю романтичних історій і легенд. Особливо осіню тут дуже гарно і чарівно.

«Софіївка» є пам'яткою краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних), серед них: таксодіум (кипарис болотний), сосна Веймутова, тюльпанове дерево, платан, гінкґо, смерека та багато інших. Колективом парку видано каталог рослин, в якому нараховується 1994 таксони, з них 1220 деревних і кущових порід та 774 трав'янистих рослин, в тому числі 25 таксонів ліщин, 24 — буків, 41 — ялин, 44 — ялівці, 100 — ліан, 320 — троянд, 57 — рододендронів, 376 — ґрунтопокривних та 98 — квіткових рослин. Колекційний фонд парку в 2007 році нараховував 3323 таксонів, з них: 546 деревних, 1557 кущових, 115 ліан, 1212 трав'янистих рослин, з них 914 інтродукованих та 246 аборигенних.

14:00
Збір групи. Виїзд до м. Жашків.
15:00
Приїзд до м. Жашкова. Екскурсія по кінному заводу «Parade Allure», в ході якої ви побачите:
 • 2 стайні, призначені для 60 жеребних кобилиць (маток);
 • 2 стайні для вирощування молодняку;
 • Спортивна стайня;
 • «Водилки» для коней (працює в семи різних режимах);
 • Критий манеж;
 • Сучасний лазарет і лабораторія для штучного запліднення;

Побачите також однорічних лошат, ніжних та дуже приємних на дотик.

На сьогоднішній день досягненням заводу є його поголів'я, яке складається з жеребців і кобил, 95% з яких елітного класу, більшість з яких премійовано в Німеччині. Крім безпосереднього розведення, завод активно інвестує кінний спорт, основою для якого є Жашківська кінно-спортивна школа.

Партнерами ЖКЗ є представник Вестфальського кінного союзу - Herr Bernd Richter, відомий конезаводчики Німеччини - Herr Heinrich Ramsbrock, які неодноразово відвідували ЖКЗ. Щорічно фахівці Вестфальського кінного союзу таври народжених лошат тавром даної породи і видають документи, що підтверджують їх походження.

Деякі коні ЖКЗ проходять тренінги в Німеччині. Cornet Obolensky стоїть на стайні Herr Ludger Beerbaum. Comme il Faut стояв на стайні Huberta Varnholta. Congress є вихованцям стайні Варендорф (Landgestüt Warendorf). На даний момент Captain Fire, Consolidator і Comme il Faut вже знаходяться на території Жашківського кінного заводу. Основними покупцями коней ЖКЗ є представники країн СНД і Євросоюзу.

17:00
Збір групи. Виїзд до зоопарку "Золотий фазан".
17:40
Приїзд до с. Вишківське

Ось ми і потрапили в зоопарк «Золотий фазан» . На вході відвідувачів зустрічає доброзичливий білий верблюд.

«Золотий Фазан» - територія на якій у вольєрах і за їх межами мешкає величезна кількість різноманітних тварин і птахів . Таких як витончена європейська лань, шляхетний плямистий олень і смішна пухнаста лама.

У павільйонах неподалік граються галасливі мавпи: капуцин, мавпи, бабуїн. На окрему увагу заслуговує плямистий котячий лемур з його зворушливими великими очима. Поруч є лісопосадка - тут мешкають кабани, козулі, вівці і муфлони. Близько до них відвідувачів не допускають, але їх все одно можна гарненько розглянути, хоч і на певній відстані.

По дорозі вам, швидше за все, зустрінуться поні та ослик. Якщо пройти до водойм - можна побачити єнота-полоскуна, дикобраза і носуху. «Родзинкою» зоопарку є пара єдиних в Україні кенгуру-альбіносів! Побачити їх можна тільки в одному місці світу - в східній Австралії.

Спілкування з тваринами дуже важливе і корисне , після такого насиченого дня Ви будете в захваті! З гарним настоєм та купою гарних фотографій збираємося в дорогу.

20:00
Збір групии. Виїзд до Києва (Броварів).
22:00
Приїзд до Києва (Броварів). (Час орієнтовний).

У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Послуги екскурсовода в зоопарку "Золотий Фазан"
 • Робота керівника (адміністратора) групи
 • Страхування на час переїзду в автобусі
До вартості не входить
 • Вхідний квиток та екскурсія до дендропарку Софіївка - 90/55 грн.,дор/дит.
 • Вхідний квиток до кінного заводу «Parade Allure» - 40 грн/дор, 15 грн/дит (до 10 років).
 • Вхідний квиток до зоопарку «Золотий Фазан» 70/40 дор/дит.
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.
Схожі тури
Дендрологічний парк
 • 11
 • 12590
 • 3
15.06.24 (1 активний день)
900 грн
Детальніше і замовити
Актуально
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Черкаську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Весна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео