Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(04594) 34-2-34(097) 469-27-49(066) 221-61-77(093) 607-53-09
 • 2077
 • 1

Вінниця

Мабуть кожен мріяв про тур в Вінницю на фонтани — це неймовірне чудо України. Фонтан є головною визначною пам’яткою міста, а саме музичною. Наша компанія пропонує Вам цікавий тур у Вінницю на фонтани (з Києва) та незабутній відпочинок у Вінниці, в якому Ви зможете насолодитись злітаючими вгору під музику потужними струменями води в супроводі світлових і лазерних ефектів, а також відео-проекції на величезному водному екрані.

Вінниця

Вінниця

Тому не баріться та замовляйте тур до Вінниці з Києва, в цю культурну столицю Поділля.

Екскурсія до Вінниці з Києва передбачає не лише відвідування славнозвісних фонтанів, а й ознайомлення з пам'ятками міста.

Серед найпопулярніших пам’яток міста:

 • Музей-садиба видатного хірурга М.І. Пирогова (релігійні та фортифікаційні споруди XVII-XVIII століть)

  Музей М. І. Пирогова цікавий своїми інтерєрами аптек, прийомних та операційної з восковими фігурами. А меморіальний парк та будинок, де жив і працював М. І. Пирогов не залишить нікого байдужим.

 • Краєзнавчий музей

  Зараз колекція Краєзнавчого музею нараховує 200 тис. експонатів: вироби гончарства, ткацтва, вишивки, народний живопис.

 • Музей ретро-техніки

  У музеї ретро-техніки представлено понад 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та інші. Всі експонати діючі, багато хто з них є символами минулої радянської епохи.

 • Вороновиця. Палац Грохольських

  Побудований в стилі раннього класицизму у 1770-1777 рр. Архітектурні прийоми будівництва запозичені із італійської архітектурної епохи.

 • Музей історії авіації та космонавтики

  Тут представлені ескізи першого літального апарату і є можливість простежити історію повітроплавання, починаючи від повітряного змія і до сучасних космічних кораблів.

Отже, поїздка у Вінницю на фонтани з Києва — це не просто екскурсія на фонтан (Вінниця), а й чудовий відпочинок та маса нових вражень

.

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі