Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 1
 • 6033
 • 4

Заповідник Буша. Місце Сили

Запрошуємо вас відсвяткувати Трійцю в Бушанської долині - одному з найзагадковіших і сильних місць України.

Державний історико-культурний заповідник «Буша» - визнана пам'ятка національного масштабу. Вона вразить кожного великою кількістю археологічних пам'яток, легенд і таємниць, які огортають цю місцевість.

Заповідник Буша - сакральне місце слов'ян, що зберігає в собі родову пам'ять століть і тисячоліть. Тут знаходиться унікальний скельний Храм, присвячений Великій Богині-Матері.

Місця посадки на автобус

1-й день.

07:00
Виїзд з м. Бровари
07:15
Виїзд з Києва Ст. М. "Лісова"
08:00
Виїзд з Києва Ст. М. "Шулявська"
12:00
Приїзд до Вінниці. Обід (входить до вартості)

Перший обєкт нашої подорожі - Національний музей-садиба Миколи Івановича Пирогова. Ви будете просто вражені величезним внеском, що зробив у світову та вітчизняну науку видатний вчений, геніальний хірург, анатом та прекрасний педагог.

За період свого існування пироговський меморіал набув світової слави та популярності. Праці Пирогова, його вчення витримали випробування часом і до нині не втрачають свого значення і залишаються неоціненними.

15:00-17:00
Оглядова містом. Гуляючи з досвідчиним екскурсоводом ви ознайомитесь з визначними місцями міста:
18:00
Приїзд в готель. Поселення. Вільний час.Огляд фонтану "Рошен" (самостійно). Це нереальної краси вечірня шоу-програма з синхронізованою музикою.

2-й день.

08:00
Сніданок.(входить до вартості). Звільнення номерів. Переїзд до с. Буша (Вінницька обл.).

12:00
Приїзд до Державного історико-культурного заповідника «Буша».

Екскурсія по дивовижній та загадковій долині. (2 години 30 хвилин)

Потужною енергетикою наповнюєшся, як тільки робиш перші кроки по Бушанської землі, а особливо, коли торкаєшся видатних пам'яток археології та архітектури - знаменитого Бушанського рельєфу.

Своїх гостей заповідник зустрічає найбільшим в Європі музеєм історичних скульптур під відкритим небом.

У заповіднику зібрані спадщини трипільської культури і стародавніх слов'ян, ритуальні місця, обереги та обрядові предмети, що зберігають на собі відбиток тисячоліть.

Заповідник, площею 6,68 гектарів, створений на основі комплексу об'єктів культурної спадщини.

На території заповідника знаходяться 2 пам'ятки національного значення: скельний храм ІІ-V-ХVII ст, підземні ходи та оборонна фортеця ХVІ - ХVІІ ст;, Міська ратуша ХVІ ст, а також багатошарові поселення трипільської, скіфської, пеньківської та давньоруської культури, середньовічне кладовищі, яр Гайдамака - геологічний пам'ятник і унікальна каньйоноподібна долина.

Символом Буші і її візитною карткою стала кам'яна вежа. Буша ввійшла в історію України як одна із славних віх визвольної війни 1648-1654 років, яка проходила під керівництвом Богдана Хмельницького.

На той час це було велике місто Брацлавщини з замками, підземними ходами і вежами. Одна з них зберегла ту епоху для нас і досі.

Саме тут був знайдений унікальний рельєф, створений в дохристиянські часи. Дерево без листя, півень, олень, людина на колінах і таємничий чотирикутник залишив на скелі древній художник.

Неподалік починаються Товтри - унікальний гірський кряж, утворений з останків вапнякового бар'єрного рифа. Він зберігає в собі енергетику стародавнього океану Паратетіса.

По всій території заповідника зустрічаються дивні кам'яні споруди - мегаліти, про походження яких вчений світ сперечається донині. Давно доведено, що природа не здатна створити настільки химерні форми. Археологи губляться в здогадах і обчислюють їх вік десятками тисяч років.

15:00
Обід в кафе (власні кошти).

16:00
Від`їзд до Києва.

23:00
Приїзд до Києва (час орієнтовний)


У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Страхування на час перебування в автобусі;
 • Сніданок – 1 (2й день);
 • Обід ;
 • Проживання в готелі;
 • Екскурсія по місту Вінниця;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту.
До вартості не входить
 • Вхідні квитки та комплексна екскурсія в музею М.М. Пирогова - 150,00 грн;
 • Вхідний квиток до ретро музея – 30,00 грн;
 • Вхідний квиток до заповідника «Буша» – 70,00 грн;
 • Обід (2 день);
 • Особисті витрати.

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).

В турі ми відвідаємо: 8 пам'яток

По тематиціТури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури у Вінницьку область ?
За тривалістюДводенні тури
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Заповедник Буша.Место силы / Татьяна

Тур интересный ,насыщенный,познавательный.Грамотные экскурсаводы.Хотелось бы,чтобы в экскурсию включили Лядовский Скальный монастырь.Красота вокруг неимоверная.Особая благодарность руководителю группы Тамаре и водителю Виктору

15 травня 2021 14:58

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео