Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 1373
 • 3
 • 1

Переяслав: на відстані пташиного польоту

9 травня 20199 травня 20191 активний день490 грн
Переяслав: на відстані пташиного польоту
(7 голосів, в середньому: 4.3 з 5)

Ви мріяли колись політати на повітряній кулі? А є бажання помилуватися флотилією різнобарвних аеростатів, які в блакиті весняного неба пливуть над містом на висоті двох тисяч метрів?

Тоді не зволікайте, а поїхали з нами, щоб побачити на власні очі це неймовірне видовище!

І не тільки яскраві враження отримаєте від польоту величезних аеростатів, а ще й купу позитивних емоцій та цікавих фото привезете додому відвідавши один з найбільших заповідників України!

Програма туру

1-й день.

9:30
Виїзд з м. Бровари (Телеком)
10:00
Виїзд з м. Київ (М Лісова)
11:30-14:00
Приїзд в місто музеїв — Переяслав, їх тут аж 24! Це один з найбільших заповідників України, перлиною якого є Музей народної архітектури й побуту Середнього Придніпров'я, що є першим музеєм України під відкритим небом.

Оглядова екскурсія в дусі українського села XIX ст в «НІЕЗ Переяслав» чекає вас тут. Просто унікальна можливість побувати в будинках наших пращурів, дерев`яних церквах на подвір`ї бідняка, середняка та заможнього селянина. Прогулятися величезною зеленою територією з чудовими озерами, дивним парком та справжніми «живими» подвір`ями та городами.

Також Ви відвідаєте будинок столяра, гончара, коваля, пасічника та єдиний на Україні Музей сухопутного транспорту, який нараховує величезну колекцію транспортних засобів. Побачите незвичайну споруду — реконструйовану козацьку фортецю.

До Вашої уваги діючий ряд Музеїв: Української Православної Церкви, Народних обрядів, Декоративно-прикладного мистецтва, Українського рушника, Історії бджільництва, Хліба, Музей-пошта, Музей космонавтики.

15:00-17:00
Екскурсія таким рідним серцю містом (1 год) та відвідуванням музеїв:

В музеї «Битва за Дніпро» присвяченому подіям 1943 року нас перенесе у бойові спогади всіх тих, хто були свідками форсування Дніпра. Ми побачимо на власні очі експозицію воєнних дій на території правого берега Дніпра.

А ще ми завітаємо до музею Григорія Сковороди — святого поетичного місця, де читав свої лекції з поетики український філософ.

18:00-19:00
Старт аеростатів з центральної площі (при умові льотної погоди). Обіцяють програма свята буде надзвичайно насичена і різноманітна!

А ще, кожен охочий зможе здійснити політ над Переяславом, відкривши для себе неймовірні краєвиди могучого Дніпра (вартість польоту — 2500 грн., політ замовляється заздалегідь).

Від такого видовища просто перехоплює подих!

Також в рамках фієсти, відбудеться незабутнє шоу — «Вечірнє світіння аеростатів», які синхронно плаватимуть у вечірню пору.

20:30
Збір групи та від`їзд до Києва
22:00
Приїзд до Києва
22:30
Приїзд до Броварів

Місця посадки на автобус

Відео з туру

У вартість входить:
 • Екскурсія та вхідні квитки до Заповідника
 • Екскурсія та вхідні квитки до музею Українського рушника
 • Екскурсія та вхідні квитки до музею Сухопутного транспорту
 • Екскурсія та вхідні квитки до музею Григорія Сковороди
 • Екскурсія та вхідні квитки до музею «Битва за Дніпро»
 • Супровід керівника групи по маршруту
 • Переїзд комфортабельним автобусом
До вартості не входить:
 • Польот на аеростаті — 2500 грн.
 • Екскурсія та вхідні квитки до музею Космонавтики
 • Обід — 90 грн.

В турі ми відвідаємо: 14 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років 200 грн (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Тури на святаТури на травневі свята
По тематиціТури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуВесна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео