Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 1
 • 3748
 • 2

Тур до Почаїва на Хрещення Господнє

18 січня 202319 січня 20232 активних дні, 1 ніч1500 грн
Тур до Почаєва на Хрещення Господнє
(18 голосів, в середньому: 4.6 з 5)

Запрошуємо Вас на святкування однієї з п'яти найважливіших подій. Хрещення Господнє — саме світле свято для тих, хто не бажає цілий рік хворіти. В святих стінах Почаївської лаври Ви зможите приложитися до почаївської ікони Пресвятої Богородиці та окунутися в Святу воду в Джерелі Святої Праведної Анни. Прогулянка мальовничою місцевістю древнім Монастирем-Скитом вразить Вас тим дивом, яке ще у 1197 році виявила тут Матір Божа. А у Свято-Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі Ви відвідаєте три храми, в стінах яких поховані святі настоятелі.

Місця посадки на автобус

1-й день.

21:30
Виїзд з м. Бровари (збір біля Телекому)
21:50
Виїзд з м. Київ (м. Лісова)
22:30
Виїзд з м. Київ (м. Шулявка)

2-й день.

05:30
Прибуття до м. Почаїв.

На світанку Почаїв зустрічає мандрівників дивовижним сяйвом золотих куполів Свято-Успенської Почаївської Лаври. Могутність собору, вражає вишуканою архітектурою та багатством живопису.

5:30
Оглядова екскурсія по території Лаври під вражаючі розповіді екскурсовода.

Участь у ранковій службі, прикладання до чудотворної ікони, стопи та мощей. Свята атмосфера цих місць надасть Вам духовної сили!

Ви помолитесь перед святинями Почаївської Лаври, вiдбитком ступнi Божої Матерi, Почаївської чудотворної ікони Богородиці і нетлінними мощами преподобних Іова та Амфілохія.

11:00
Переїзд до Скиту Святого Духа, місця де були підняті мощі Амфілохія Почаївського та куштування священної води з колодязя глибиною 107 метрів! У цьому святому місці Ви зможете поклонитись до оновленої ікони «Споручниці грішних».

12:30
Традиційне купання в джерелі Святої Праведної Анни зі священною традицією освячення води. Священик освячує воду, читаючи над нею молитви, люди набирають і п'ють її, здійснюють купання.

Свято Хрещення Господнього, або Богоявлення вважається днем, коли у всіх водоймах вода набуває цілющих властивостей. Тому на Водохреща прийнято святити воду і занурюватися в ополонці. Вважається, що той, хто скупається на Водохреща, захистить себе від усіх недугів.

13:30
Обід в кафе
14:30
Переїзд в м. Кременець.

Незабутня прогулянка храмами жіночого Свято-Богоявленського монастиря в Кременці та відвідування ікон, які допомогають всім хто душевно в цьому потребується.

16:00
Збір групи. Виїзд до м. Київ
22:00
Приїзд до м. Київ (час орієнтовний)
22:30
Приїзд до м. Бровари (час орієнтовний)

Що потрібно брати в Почаїв!


 • пусті пляшки для святої води,
 • нові нічні сорочки для жінок,
 • зручне взуття,
 • одяг відповідно норм християнської моралі.

У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Страхування пасажирів
 • Екскурсійне обслуговування по Лаврі
 • Супровід керівником групи
До вартості не входить:
 • Обід в кафе - 150 грн.
 • Екскурсія по території Почаївської Лаври - 10 грн.

В турі ми відвідаємо: 4 пам'ятки

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Тури на святаНоворічні та Різдвяні тури 2023
По тематиціТури в святі місця ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Тернопільську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуЗима ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Тур до Почаїва на Хрещення Господнє / Инесса

Выражаю огромную благодарность компании "Там Тур"! Путешествие было просто незабываемым! С удовольствием провела время, посетила Святые места, окунулась с душой в Источнике Святой Анны)) ... Хочу выразить слова признательности и благодарности за профессионализм гиду Почаева Николаю Николаевичу и ведущему Дмитрию (Почаев-тур) за компетентность, оперативность, психологическую поддержку, доброжелательность, внимание, ответственность, дружелюбие!! Еще раз спасибо Там Туру за отличный отдых и положительные впечатления! Так держать ребята! Готовлюсь к новым путешествиям с Вами))

22 січня 2019 12:56

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео