Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
 • 121
 • 20

Замки з присмаком кальвадосу

Приймаємо замовлення

22 серпня 2020
23 серпня 2020

2 активних дні

1780 грн
Замки з присмаком кальвадосу
(5 голосів, в середньому: 5 з 5)
Чудова подорож для тих, хто хоче сумістити прекрасне зі шляхетним.

Відвідини величних замків і палаців Острога, Вишнівця, Тернополя, Бучача, огляд скульптур геніального Пінзеля можна буде підкріпити гармонійним уживанням не менш аристократичних напоїв — вишуканим кальвадосом, витонченим смородиновим вином, ароматним бурбоном чи збавливим лікером.

Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.22 серпня 2020 / субота

06:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)
06:15
Збір групи в Києві, ст.м «Лісова» (біля виходу з метро в напрямку Києва)
06:45
Збір групи в Києві, ст.м «Шулявська» (біля танку)
12:00
Приїзд в м. Острог.

Невеличке нині місто відіграло величезну роль в історії нашої держави. У XVI столітті воно було неформальною столицею України.

Тут вперше відчинив двері вищий навчальний заклад — оповита легендами Академія (1576р.), а Іван Федорович надрукував шедевр друкарського і графічного мистецтва — знамениту Острозьку Біблію (1581р.).

Найбільший розквіт міста пов'язаний з князями Острозькими — Василем і його сином Костянтином-Василем — володарями незлічених багатств, найбагатшим і найвпливовішим родом у тодішніх Україні та Білорусі.

Очолюване Василем військо у 1514 році під Оршею завдало найдошкульнішої поразки московитам часів Середньовіччя, а його син спричинився до створення Академії, запрошення І.Федоровича і зібрання фундаментальної бібліотеки; під орудою італійця П. Спередніно перебудовано Острозький замок в один з найкращих на той час на вітчизняних теренах.


Пам`ятки національного значення:

Під час екскурсії в краєзнавчому музеї (в одній з башт замку) дізнаємося про минувшину славетного міста, діяння князів Острозьких, запаморочливу історію життя Чорної Княгині Гальшки Острозької...

Не менш захоплива буде мандрівка відродженою за часів Незалежності Острозькою Академією.

Під втаємничену розповідь екскурсовода пройдемося келіями колишнього костелу капуцинів, спустимося у заплутані підвальчики та підземелля університету, оглянемо конспект спудея XVI століття, ознайомимося з колекцією стародруків, зокрема, Острозькою Біблією...

14:00
Обід
14:30
Виїзд до Тернополя.
16:30
“Міст багато, файне одне”. У свій час “Брати Гадюкіни” прославили обласний центр, виконавши пісню “Файне місто Тернопіль”, яка наразі стала неофіційним гімном цього затишного міста.

І хоча під час ІІ світової нацисти і радянські війська значно пошкодили архітектуру Тернополя, втім і зараз є на що подивитися.

Є тут перебудований колишній замок зі своїми підземеллями, величний костел домініканців (нині кафедра греко-католиків), церква Різдва Христового початку XVIІ століття з вражаючими своєю товщиною стінами, Надставна церква, що застигла над озером...

Під час екскурсії пройдемося Театральним Майданом і бульваром Шевченка, де 30 років тому — ще за часів СРСР вперше в Україні був піднятий і освячений синьо-жовтий стяг...

На продовження теми охочі можуть завітати у вільний час в історико-меморіальний музей політв'язнів, що виник на місці камер слідчого ізолятора радянських спецслужб, відчути дух тоталітарної репресивної машини.

Цікаво, що одному з гідів музею Ігорю Олещуку 89-й (!) рік.

18:30
Дегустація-вечеря (з ненав`язливою екскурсією) у Першій старотарнопільській ресторації “Леліва”.

У цьому закладі старовинної тернопільської кухні пропонують крафтові напої власного виробництва, подібні тім, що були “до совєтів” — лікери, настоянки і наливки.

Можна обрати собі за смаком один з сетів (4 настоянки, 4 наливки) чи комбіновану дегустацію 9 напоїв (3+3+3).

Лікери більше пасуватимуть жінкам, а ось чоловікам — настоянки та наливки.

Зазвичай дегустація відбувається у старовинних підземеллях з докладними розповідями про кожний напій. Вхід туди через таємні двері, які не можна розгледіти; їх можуть відчинити лише працівники установи.

20:00
Переїзд до Бучача, поселення в готель.

2-й день.23 серпня 2020 / неділя

08:00
Сніданок.
08:30
Старовинний Бучач добре відомий своїми чисельними пам`ятками. Але ще більш його прославили дві легендарні постаті — скульптор Йоган Пінзель — і досі по достоїнству недооцінений в Європі геніальний творець, та нобелівський лауреат — письменник Агнон, що був зображений на національній валюті Ізраїля в 50 шекелів...

Під деревом “Золота липа”, що частково збереглося й донині, султаном був підписаний знаменитий Бучацький мирний договір між Туреччиною і Річчю Посполитою 1672 року...

Місцевий екскурсовод проведе нас повз старими затишними будиночками, найпотаємнішими стежками містечка, що розташувалося обабіч тихої Стрипи.

Ми побачимо найгарнішу (без перебільшення) ратушу України, яку у XVIII столітті витворили Пінзель і архітектор Меретин, оглянемо мальовничі фрагменти замку на найвищій точці міста, пройдемося вуличками, де до нас прогулювався юний Шмуель Агнон.


Пам`ятки національного значення:

У двох останніх храмах збереглися роботи знаменитого Пінзеля.

А ще місто відоме своїм коньячним заводом, де випускаються одні з найелітніших вітчизняних коньяків та рідкісні в наших краях кальвадоси.

12:00
Приїзд до Швейкова. >Обід-дегустація на свіжому повітрі.

Будемо пробувати зроблені у власному господарстві файним гадзою в Швейкові якісні хмільні напої... під домашню подільську кухню. Вироблені з найкращих сортів яблук сидри змінюватимуться на столі ягідними винами, серед яких унікальне, що ніде у світі не виробляється — із чорної смородини.

За ними спробуємо благородний напій — кальвадос, виготовлений шляхом перегонки сидру і витриманий у дубових бочках. Його не п`єш, а ніби вдихаєш.. Також продегустуємо бурбон, смородиновий дистилят.

14:00
Виїзд у Вишнівець.
16:15
Екскурсія знаменитим Вишнівецьким замком-палацом.

Вишнівець — родинне гніздо знаменитих князів Вишневецьких, зокрема, засновника Запорозької Січі Дмитра-Байди. У свій час тут були одна з найкращих книгозбірень Східної Європи, шикарна колекція картин та інших творів мистецтва...

Через занепад власників палацу ця творча спадщина поступово розсіялася теренами Європи; частина живопису опинилася в київських колекціях Терещенків і Ханенків...

Ще один слід між Києвом і Вишнівцем проглядається століття тому, коли київський архітектор Владислав Городецький у 20-х роках минулого сторіччя відновлював славнозвісний палац.

В теперішній архітектурі палацу, до якої прислужився видатний зодчий, поєднані риси пізнього бароко і класицизму.

Позаду палацу причаїлася Вознесенська церква, зведена далекого 1530 року, як усипальниця Вишневецьких. На жаль, у радянський час підземелля було перекопано, але скарбів не знайшли.

17:30
Повернення до Києва.
23:00
Прибуття додому
У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Екскурсія по м. Тернопіль;
 • Екскурсія по м. Бучач;
 • Проживання в готелі;
 • Сніданок в готелі (за бажанням можна прибрати з вартості);
 • Екскурсійне супруводження 1 та 2 день подорожі;
До вартості не входить:
 • Екскурсія в Острозький замок - 55 грн;
 • Екскурсія в Острозьку Академію 55 грн;
 • Сніданок в готелі — 80 грн;
 • Дегустація-обід (кальвадос) — 230 грн: Швейків
 • Дегустація комбінована (3+3+3) з лекцією — 150 грн;
 • Можлива дегустація-сет (4 настоянки, або 4 наливки) — 75 грн;
 • Обід в Леліва — 70 грн.

*У програмі можливі зміни

В турі ми відвідаємо: 14 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
Схожі тури
По тематиціТури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Тернопільську область
За тривалістюДводенні тури
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео