Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 2
 • 986
 • 10

Подорож українськими шляхами одного закоханого француза на ім’я Оноре

29 серпня 202129 серпня 20211 активний день600 грн
Тур до Бердичева
(52 голоси, в середньому: 4.2 з 5)
Якщо Ви хочете відчути шарм та колорит Волинського Єрусалиму, дізнатися, як пов’язані класики французької та англійської літератури з Україною, помилуватися католицькими костелом та монастирем, прогулятися старим панським парком, побувати у маєтку польського шляхтича та просто цікаво та змістовно провести день, то ми запрошуємо вас у місто Бердичів.

Ми здійснимо подорож шляхами, якими мандрував закоханий в Евеліну Ганську французький письменник Оноре де Бальзак.

У маєтку, що знаходиться у Верхівні, він гостював, а в Бердичівському костелі він вінчався. Тож, запрошуємо пройти цими стежками.

Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.

07:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)
07:15
Збір групи в Києві, ст.м «Лісова» (біля виходу з метро в напрямку Києва)
07:40
Збір групи в Києві, ст.м «Шулявська» (біля танку)
10:00
Зупинка у с. Старий Солотвин.

Жодний турист не минає цю локацію. Зробимо зупинку і ми. Маленький будиночок для рибалок, що стоїть на невеличкому острові на річці Коднянка, він вабить всіх тих, хто проїжджає повз, своєю романтичністю та казковістю. Це місце прекрасне в будь-яку пору року!

11:00
Прибуття в Бердичів. Оглядова екскурсія містом.

Ми оглянемо:

 • Монастир-фортецю ордену Босих Кармелітів.

  Напевно, це найбільш впізнана споруда Бердичева, її візитівка. Та це й не дивно, адже Монастир Босих кармелітів — костел, від виду якого захоплює подих! А історія його ще більш вражаюча.

  Побудований у 17 ст., він був і монастирем, і фортецею. Після всіх історичних подій костел вистояв, пережив реставрацію і надалі є святинею для католиків міста;

 • костел Святої Варвари.

  Заснований у 18 ст., відомий тим, що в ньому свого часу грав юний Фредерік Шопен, а 1850 саме в цьому костелі Оноре де Бальзак взяв шлюб з Евеліною Ганською.

  Подальша доля цієї сакральної споруди була непроста, але все ж, у 1994 він знову відкрив свої двері для богослужінь. В костелі відбулися певні перебудови, він зазнав змін, але оригінальна підлога збереглася!

  І тепер Ви стоятимете на долівці, на котрій стояли протягом століть тисячі городян, відвідуючи месу;

 • старе єврейське кладовище та хоральну синагогу.

  Бердичів недарма називають Волинським Єрусалимом. Були часи, коли єврейське населення сягало 90% від загальної кількості городян.

  Тож, природно, що в Бердичеві є і синагога, і цвинтар. Збереглася також єврейська забудова в центрі міста. Єврейський некрополь – унікальне, ні на що не схоже місце.

  Крім того що самі надгробки-мацеви мають дуже своєрідну форму, тут ще знаходиться не багато – не мало цілий мавзолей! Належить він цадику Леві Іцхаку.

 • Троїцьку церкву та Свято-Миколаївський собор;
 • історичний центр міста;
 • відвідування музею Джозефа Конрада.

  Джозеф Конрад – один з найвидатніших англійський письменник, народився в Бердичеві і до 20 років не знав англійської. Життя його було сповнене пригод. Він присвятив себе подорожам, морю та літературі.

13:00
Обід
14:30
Переїзд до Верхівні.

Ще з 18 ст. заможні представники польського роду Ганських стали володарями с. Верхівня. Дружина Вацлава Ганського листуватися з генієм французької літератури Оноре де Бальзаком. Овдовівши, Евеліна побралася з письменником.

Він приїздив у Верхівню та кілька років жив тут у маєтку. Панський будинок з флігелями, капличка-усипальниця та старий сад збереглися до нашого часу.

Ми відвідаємо маєток Ганських, в якому тепер розмістилася агрошкола. В ньому прекрасно збереглася парадна зала з ліпниною та колонами. В літературно-меморіальному музеї О. де Бальзака оглянемо експозицію, присвячену генію літератури.

А ще ми прогуляємося старим парком з віковими деревами та містком, що був свідком стосунків Евеліни та Оноре.

19:00
Збір групи. Повернення у Київ
21:00
Прибуття у Київ (Бровари)
У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід по всьому маршруту;
 • оглядова екскурсія містом.
До вартості не входить:
 • Вхідні квитки в музеї;
 • обід;
 • власні витрати.

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).

В турі ми відвідаємо: 7 пам'яток

По тематиціТури вихідного дня ?
За географієюТури у Житомирську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуВесна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Подяка за екскурс та організацію / Культурні працівники

Дуже вдячні екскурсоводу Тамарі за змістовний та цікавий супровід поїздки до Бердичева. Гарна організація колективної поїздки працівників Реставраційного центру. Дуже вразив маєток Ганських в с. Верхівня та романтична історія кохання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської. Це наша перша колективна поїздка з туристичною компанією "Там Тур" але не остання.....ДЯКУЄМО

20 травня 2021 14:22
Враження від поїздки / Світлана

Хочу поділитися приємними враженнями про поїздку до Бердичева. Тур був сповнений атмосферою романтики і духовності. Із групою ми відвідали романтичний парк в Коростишеві, релігійні святині Коростишева і Бердичева, унікальне єврейське кладовище, романтичний острів кохання в с.Солотвин, музеї Конрада і Бальзака. Протягом всього туру поряд з нами були компетентні і ерудовані супроводжуючі, з якими ми дізнавалися багато цікавого у постійному діалозі. Була можливість поспілкуватися наживо з монахом-кармелітом, послухати розповіді екскурсовода музею Бальзака та монахині-екскурсовода музею Конрада. У цій подорожі ми занурюватися в різні епохи, ділилися враженнями, дізнавалися цікаві факти про відвідувані нами місця, раділи коханню Бальзака і співчували загиблим євреям, знайомилися з різними релігійними традиціями, підкріпилися смачним і поживним обідом.

11 жовтня 2020 13:41

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео