Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
 • 2
 • 6180
 • 5

Садиба Білокур та піраміда Закревських

4 вересня 20214 вересня 20211 активний день510 грн
Садиба Білокур та піраміда Закревських
(28 голосів, в середньому: 3.9 з 5)
Ці незвичайні місця,що наділені неймовірно гарною природою та привітними людьми, надихали двох видатних українських художників, Т. Шевченка та К. Білокур,на яскраву творчість.

Під час екскурсії ви ознайомитесь з життєвим і творчим шляхом видатної художниці К. Білокур, твори якої назавжди ввійшли в золотий фонд української культури. А також цей край був одним із улюблених місць Т.Г. Шевченка.

Місця посадки на автобус

1-й день.

08:00
Виїзд з м.Бровари

08:15
Виїзд з м. Київ, Ст. М «Лісова»

11:00
Приїзд до села Богданівка. Першою цілью нашого туристичного маршруту буде музей - садиба талановитої художниці К. В. Білокур.

З ранього дитинства Катерина захоплювалася живописом та натюрмортами, а в повоєнні роки завдяки її таланту преміюювали поїздкою до Москви.

Там художниця показала свою невелику, але вражаючу експозицію з одинадцяти картин, після якої її нагородили орденом Знака Пошани, званням Заслуженого діяча мистецтв України, а згодом і званням Народного художника України.

А ще, в 1954 році на Міжнародній виставці в Парижі, картини К. Білокур побачив сам П. Пікассо. Весь світ облетіли його слова: "Якби в нас була такого рівня художниця, ми змусили б цілий світ заговорити про неї!"

Про долю цієї талановитої жінки Вам докладніше розповість наш екскурсовод.

Про свої перші кроки у мистецтві художниця згадувала так: Украла у матері кусочок білого полотна та взяла вуглину… Намалювала не краєвид, а якихось видуманих птиць...

Мені було радісно на душі від того, що я таке зуміла видумати! І дивилась на той малюнок, і сміялась, як божевільна… От мене на цьому вчинку і піймали батько та мати.

Малюнок мій зірвали і кинули в піч…

Обідно мені на природу, що так жорстоко зі мною обійшлася, наділивши мене такою великою любов’ю до того святого малювання, а тоді відібрала всі можливості, щоб я творила тую чудовую працю во всю шир мого таланту!

12:30
Поїздка до села Березова Рудка.Там знаходиться палацовий комплекс Закревських, який і по сьогодні вражає своїми розмірами і красою.

Призначення маєтку було не тільки як сімейна спадщина господарів, а й місце проведення різних дворянських зборів.

Відвідувачів при вході зустрічає оригінальна біла огорожа з чудовими кованими воротами, а також алеї і пишний палац.

Парадний двір маєтку утворюють три будівлі - двоповерховий палац і два флігелі.

Перед головним фасадом красується круглий партер, прикрашений клумбами різноманітної форми. У центральній його частині розташований пам'ятник Тарасові Шевченку, який був відкритий в 2001 році.

Адже цей маєток був улюбленим місцем Кобзаря.

Внутрішнє оздоблення, яка збереглося до нинішнього часу, свідчить про бувалу красу палацу.

Просторі приміщення прикрашала гіпсова ліпнина з рослинними і геометричними орнаментами, а також дерев'яним різьбленням.

На території садиби також збереглися флігелі зі старим панським будинком.

В одному з флігелів розташований історико-краєзнавчий музей, екскурсовод з радістю проведе екскурсію по території старовинного маєтку і розкаже захоплюючі історії його існування.

А далі ми оглянемо справжню усипальницю роду Закревських.

Одним з власників садиби був юрист і судовий діяч І. П. Закревський, який за часів імператора Олександра III був послом Росії в Єгипті.

У цей час Ігнатій Платонович, який захопився єгипетської культурою і пірамідами вирішив побудувати таку споруду у себе на батьківщині над родинним склепом своїх батьків Платона та Ганни Закревських.

І у 1898-1899 році він будує родову усипальницю у вигляді піраміди, заввишки 9 метрів.

Перед входом стояла статуя давньоєгипетської богині родючості Ісіди, привезена Ігнатієм Платоновичем з Єгипту.

Усередині усипальниці з одного боку були єгипетські фрески, з іншого - стіни, розписані цитатами з Біблії. У центрі приміщення знаходився православний вівтар з кам'яним хрестом.

А чи вдалося господарю усипальниці бути похованим в ній, про це Ви дізнаєтеся в ході екскурсії.

14:00
Комплексний обід в кафе (факультативно).

15:00
Відвідування палацово-паркового комплексу Розумовських - Рєпніних в якому знаходиться картинна галерея відомих українських митців та флігель в якому мешкав Т.Г. Шевченко. Комплекс збудований в одному з наймальовничіших місць України, на березі озера Супій.

Зараз в одній з будівель розташувалася картинна галерея. Це одна з найяскравіших пам`яток Яготина.

Будівля музею - флігель, в якому свого часу жив Т.Г. Шевченко, повністю відреставрований. У музеї широко представлені роботи багатьох відомих художників.

З особистої колекції Рєпніних збереглася картина невідомого італійського художника «Сліпий з хлопчиком». Особливе місце в музеї відведено колекції робіт народної художниці К. Білокур.

Поруч з палацом - старовинний парк, який є памяткою садово - паркового мистецтва державного значення.

Всі бажаючі зможуть прогулятися стежками та насолодитися красою природи.

До уваги екскурсантів представлені твори українського мистецтва – твори живопису, скульптури, графіки, декоративного мистецтва, старовинні ікони, вироби з кераміки, скла, різьби по дереву.

В кількох залах – картини відомих художників України та самобутні твори місцевих майстрів.

В експозиції музею можна побачити полотна народних художників колишнього Радянського Союзу.

18:00
Від’їзд до Києва.

20:00
Прибуття в Київ. (час орієнтовний).


В турі ми відвідаємо: 4 пам'ятки

У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Робота екскурсоводів;
 • Страхування пасажирів;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
Оплачується додатково
 • Екскурсія та вхідний квиток до музею-садиби К.В. Білокур - 60,00 грн.;
 • Екскурсія та вхідний квиток в палацовий комплекс Закревських - 50,00 грн.;
 • Екскурсія та вхідний квиток в картину галерею - 50,00 грн.;
 • Екскурсія та вхідний квиток в палацовий комплекс Розумовських - 40 грн.;
 • Обід в кафе - 130,00 грн.
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Дякую за екскурсію 4.09 / Марина

Сподобалося в турі все. Ну-майже все. :) Організація,насиченість програми,все,що очікувалось- здійснилось. Лише- будьласка,перевіряйте якось завчасно чи нормально працює мікрофон в автобусі...бо- майже не чути було інколи, Ірині приходилось кричати розповідь свою на весь голос без мікрофону...

5 вересня 2021 12:47
Усадьба Билокур и пирамида Закревских. / Людмила.

Больше всего в туре понравилось посещение дома-музея удивительной художницы-самоучки Катерины Билокур. Здесь чувствуется какая-то особая позитивная энергетика..Декоративная живопись художницы, как цветочная симфония, звучит и впечатляет надолго. А еще - прекрасный эмоциональный рассказ-экскурс пани Ольги о судьбе художницы. Пирамида Закревских, побитая от времени и от человеческого "участия", на фоне заброшенного нежилого здания, выглядит довольно депрессивно. Хороший сытный обед и отдых в кафе. Благодарность гиду Ирине, водителю Александру за хорошую организацию тура и внимательное отношение. Надеюсь, до новых встреч!

5 липня 2021 11:47

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео